KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7919264

nr 791 9264

Akvareller

2 st. Kina, målade på rispapper, 1700-/1800-tal, 126x32

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 november 2012
kl 19:32:33